BAHSEGİR YENİ ADRESİ

6 Şubat 2016 tarihinden bu yana Türkiye pazarında olan sitenin Türkçe dil seçenekleri bulunuyor. Yeni adresi ile de bu anlamda herhangi bir sorun yaşamadan faaliyet gösterebilirsiniz. Üstelik DNS ayarlamaları yapmadan da güncel uzantısı üzerinden giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı girişlerinin de geçerli olduğunu söylemeliyiz. Yani önceden hesap açan üyelerin tekrar oturumlarına ulaşması söz konusudur. Adres değişimlerinden dolayı üyeler herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmıyor. Sadece birkaç rakam eklemesi ile adresinin değişmesi sağlanıyor. Arkasından da aynı ana bölümleri ile yayında kaldığını gözler önüne seriyor. Üstelik hizmetleri dışında bonuslarında da değişimlerin olmadığını göreceksiniz. Tüm içerikleri ile yayında kalmaya devam ediyor.

Bahsegir markasının engellerden sonra değişime gittiğini göreceksiniz. Şöyle ki BTK tarafından yıl içerisinde birkaç kere yasaklar getiriliyor. Kullanıcıların giriş yapamaması adına yasakların olduğunu söylemeliyiz. Nitekim yasakların önüne geçmek adına öncesinden tedbirlerin alınmış olduğunu görüyoruz. Kısa süre içerisinde domain değişimi yapılarak piyasaya adım atılıyor. Bahsegir üzerinden kaydı bulunan üyeler de yeniden aktif olabiliyor. Üstelik hesaplarına da herhangi bir zararın gelmediğini belirtmeliyiz. Verilerin tümü koruma altına alınıyor. Yapılan ödemelerde de sorunların yaşanmadığını söylemek gerekiyor. Öyle ki para yatırma ve para çekme işlemlerinde de geçerli olan tüm yöntemler aynıdır. Limitleri adına da canlı yardım hattından faydalanmanız gerektiğini söylemeliyiz.

 

Bahsegir Neden Açılmıyor? Güncel Giriş Adresi Hakkında

Engellemelerden dolayı eski uzantısından erişim sağlanmadığını göreceksiniz. Bunun yerine uyarı yazıları ile karşı karşıya kalacaksınız. Türkiye Mahkemeleri kararınca idari tedbir altında olması söz konusudur. Bahsegir markasının BTK tarafından bloke edildiğini de göreceksiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, yasakları diğer tüm illegal markalara da sunuyor. Costa Rica merkezli olmasından dolayı illegal olduğunu da belirtmeliyiz. Yabancı merkezlerden desteklenen tüm firmaların erişim yasaklarına maruz kaldıkları biliniyor. Yasakların kalkması için de yeni adresi üzerinden çalışmalara yer veriliyor. Kullanıcıların platforma giriş yapmak adına farklı uzantılardan yola çıkması gerekecektir. Bunun için de duyurularını ya da bildirimlerini göz önünde bulundurmalısınız. Sık sık tercih edilmesinden dolayı da bildirimler kısa sürede sunulacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir